PODSUMOWANIE GRILOOGNISKA

W imprezie uczestniczyło ok. 100 osób. Głównym sponsorem było Stowarzyszenie „Żeromszczacy” pod przewodnictwem Magdy Helis. Sponsorowali finansowo oraz wkładem swojej pracy koleżanki i koledzy w osobach (kolejność przypadkowa):

Małgosia Podgurniak Grzeszczak, Ewa Griglik Kabata, Jarek Barwicki, Boguś Strzałkowski, Aga Schmeidel Borkowska, Mariusz Rożek, Andrzej Tłuczyński, Janusz Sura, Andrzej Miszczyk, Grażyna Lubowiecka Obara, Gosia Troc, Tomek Derejski, Rysiu Grzyb, Bogusia Pałys Mazur, Ania Ziętek Hudyka, Ryszard Ostachowski, Andrzej Domoń.

Wielkie dzięki Magdzie Helis szefowej Żeromszczaków i Małgosi Kosiarz za wsparcie i pomoc w realizacji przedsięwzięcia, Dyrektorowi Szkoły Waldemarowi Pukalskiemu za wypożyczenie stołów, młodzieży szkolnej a szczególnie Wojtkowi Maciejewskiemu oraz pracownikom Kontinu za transport, Wielebnemu szkolnemu za „Zestaw Pielgrzymkowy”, Krzysiowi Ostachowskiemu za nagłośnienie, uczestnikom griloogniska za pomoc w załadunku krzeseł i stołów, Andrzejowi Tłuczyńskiemu – Kierownikowi Hali za wypożyczenie krzeseł, Bożenie i Rysiowi Ostachowskim za gościnę w Kontinie.

Sponsoring spożytkowany został między innymi na mięso, kiełbasę, kaszanę, beczkę piwa, pieczywo, ziemniaki, kapustę, śledzie, pieczone prosiaki, ogórki, przyprawy, smalec, pochodnie, naczynia jednorazowe widelce do pieczenia kiełbasy, napoje, pomidory, utrzymanie strony www.czwartad.info i inne.

Pragnę poinformować, że rocznik 1971 po wodzą IVd brał udział w innych przedsięwzięciach Spotkania Pokoleń.

Janusz Sura prowadził część oficjalną w teatrze i jako znany podróżnik podzielił się wiedzą z uczniami, Jarek Barwicki pomógł w części artystycznej na Bankiecie, Rysiu Ostachowski wykonał dwie tablice pamiątkowe, a ja opracowałem dwie wystawy fotograficzne w szkole i teatrze, przygotowałem materiały foto na telebimy, do wydawnictwa i na stronę Stowarzyszenia. Dzięki integracji ze Stowarzyszeniem „Żeromszczacy” nastąpiło „objawienie”. Objawił się Zbysiu Cwalina z Nowego Yorku, którego nie widzieliśmy kilkadziesiąt lat – reportaż fotograficzny z tego wydarzenia w zakładce Foto-Album. Relacja fotograficzna ze Spotkania Pokoleń w zakładce Foto-Album i na http://zeromszczacy.pl/

Andrzej Domoń